Bua Bed & Breakfast

40 Wasawasa Road PO Box 7, Nadi, Fidži

  • Pláž v blízkosti
  • Až pro 2 hosty
  • Až 25 m²
  • Bazén

Hosté hodnotí Bua Bed & Breakfast 7,5/10 (524 hodnocení). Vzdálenost do centra je 3,92 km. Hostům ubytování nabízí mimo jiné bazén, gril a bezplatné Wi-Fi.

Bua Bed & Breakfast je bed and breakfast v Nadi na Fidži.

Pokoje a služby

Některé pokoje mají vlastní koupelnu. Jiné mají sdílenou koupelnu se sprchou a toaletou. K dispozici je klimatizace. V nabídce je také postel king nebo dvě samostatná lůžka. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. V některých pokojích je i šatní skříň.

Co objekt nabízí

Bezplatné Wi-Fi je dostupné ve všech prostorách. Na místě je venkovní bazén. K dispozici je také zahrada, terasa a sdílený lounge. Podává se kontinentální snídaně. Součástí je společná kuchyně, parkoviště, kyvadlová doprava a služba praní.

Poloha

Letiště Nadi je od ubytování vzdálené 500 m.

Zajímavosti v okolí

  • Ostrov Denerau - 10 km
  • Přístaviště Denarau - 11 km
  • Golfový a raketový klub Denarau - 10 km
  • Zahrada Spícího obra - 14 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • sprcha

2 osoby25 m²vlastní koupelna

Bua Bed & Breakfast - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Klimatizované pokoje
  • Plavecký bazén
  • všechny prostory nekuřácké
  • Transfer z/na letiště
  • Každodenní úklid
  • Venkovní terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Transfers are available to and from Nadi International Airport (F$20 one way).

These are charged by the driver.

Please inform the Bua Bed & Breakfast in advance if you want to use this service, using the contact details found on the booking confirmation.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Bua Bed & Breakfast“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00 do 19:00. Odhlášení: od 08:00 do 10:00.

Je u objektu „Bua Bed & Breakfast“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Bua Bed & Breakfast“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Bua Bed & Breakfast bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Nachází se Bua Bed & Breakfast blízko pláže?

V blízkosti se nachází pláž.

Pro kolik hostů je Bua Bed & Breakfast určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází Bua Bed & Breakfast?

Ubytování se nachází ve městě Nadi.

Bua Bed & Breakfast na mapě: Nadi

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Bua Bed & Breakfast

Průměrné hodnocení z 524 recenzí na Booking.com je 7,5/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Francisco 04 - 2026
7/10

Super místo, super poloha. Ubytování i okolí bez problémů, moc se líbilo to středomořsko-pacifické prostředí s bazénem. Snídaně byla jednoduchá, ale fajn. Bua je úplně v pohodě v Wailoaloa, blízko letiště, pláže, obchodů, restaurací a taxíků.

ℹ) Recenze Bua Bed & Breakfast nevyjadřují stanovisko nadi-hotels.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10